Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://sol-tar.pl

Administratorem danych osobowych jest firma Sol-Tar, zarejestrowana pod adresem: ul. Toruńska 50D/30, 86-050 Solec Kujawski.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Ciasteczka

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli wyślesz nam wiadomość, jej treść i dane kontaktowe będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować odpowiedź oraz sprawdzić historię korespondencji w przyszłości.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli przesyłałeś do nas wiadomość za pomocą tej witryny, możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.